English   Български   Română   русский язык   čeština   slovenský jazyk   français   svenska   eesti keel


 1. Mis on RosterZ™?
  1. RosterZ™ Hockey on lihtne tasuta Facebook’i rakendus, mis võimaldab hokimängijail leida rohkem mänge ja väljakupomodel rohkem mängijaid. RosterZil on maailma kõige suurem hokiväljakute andmebaas, kus on saadaval nii väljakute aadressid, plaanid kui ka sõidujuhised väljakute juurde. RosterZi abil saad planeerida, leida ja liituda treeningutega ning nii planeeritud kui planeerimata mängudega.

 2. Palju RosterZ maksab?
  1. RosterZ.com on tasuta.
  2. Tegelt ka?
  3. Päriselt ka, kogu see jutt on TASUTA. RosterZ on pühendunud jäähoki arendamisele ja sellele, et rohkem inimesi harrastaks hokit hobikorras. Siin RosterZis me oleme pühendunud sellele, et aidata uisutajail, jäähokimängijail ja iluuisutajail tihedamini jääle saada.

 3. Ma mängin hokit. Miks peaksin RosterZit kasutama?
  1. RosterZ aitab hokimängijail leida mänge, millega liituda. Kasutades RosterZit saab mängija otsustada, kas tahab mänguga liituda või mitte, enne, kui sõidab väljakule. Tänu RosterZile saavad mängijad otsustada, millise mänguga liituda, ja niimoodi vältida vastu tühja liuvälja äärist toksimist. Nii ei pea sa enam väljakule ilmuma selleks, et avastada, et väljaku jahutussüsteem on rikkis või et täna jäi trenn ära.

 4. Ma haldan hokimänge või liuvälja. Miks peaksin RosterZit kasutama?
  1. RosterZ aitab inimestel leida teie liuvälja ja/või mänge muutes nad nähtavaks sadadele miljonitele, kes kasutavad Facebooki.
  2. Kasutades RosterZit oma mängude haldamiseks, saab väljakujuhataja suurendada osalust võimaldades mängijail mängudele eelnevalt registreerida. Mida rohkem inimesi end ette kirja paneb, seda rohkem inimesi näeb, et sinu väljakul on suure osalusega mängud ja tahab osa võtta. See on osaluse „lumepalli effekt“.
  3. RosterZ aitab sul vältida olukorda, kus mängule registreerub liiga palju mängijaid, lubades sul määrata mängijate piirarvu igale mängule. Kui mängule registreerub liiga palju mängijaid siis RosterZ otsustab, kes saab mängida vastavalt sinu määratud mängijate piirarvule.
  4. RosterZi staažikuse süsteem eelistab regulaarseid mängijaid neile, kes ilmuvad aeg-ajalt või esimest korda, pidades arvestust, kui mitu korda keegi on mänginud. Mida tihedamini mängija uisutab, seda kõrgem on tema staažikus. Mängudele pääsevad kõige staažikamad mängijad. See süsteem eelistab regulaarseid mängijaid, kes on harjunud koos mängima ja üksteisele söötma.
  5. RosterZ võimaldab mängujuhatajal karistada neid, kes registreeruvad ja ei ilmu kohale või neid, kes jätavad maksmata, vähendades nende mängijate staažikusnäitajat.

 5. Ma oman või haldan liuvälja. Miks peaksin RosterZit kasutama?
  1. Kasutades RosterZit oma mängude haldamiseks, saavad liuväljad osalust tõsta ja sissetulekuid kasvatada. RosterZ muudab teie kandi hokimängijatele mängude leidmise lihstamaks ja suurendab nii teie väljaku külastatavust.
  2. RosterZ muudab süsteemi, kes saab uisutada, automaatseks. Kui liiga palju mängijaid soovib ühel mängul osaleda, siis RosterZi abiga saate mängijatele edastada nii maksimaalse kui minimaalse mängijate arvu. Tänu RosterZi registreerumissüsteemile saata ette parema ülevaate, kui palju mängijaid osaleb. Tulemuseks on paremini ennustatav osalus ja rahavoog.
  3. RosterZi staažikuse süsteem eelistab regulaarseid mängijaid uutele ja juhumängijatele. Mida tihedamini mängija mängimas käib, seda suurem tema staažikuse näitaja. Mängima pääsevad suurima staažiga mängijad. Samuti aitab RosterZ määrata minimaalse ja maksimaalse mängijate arvu. Kui teil on grupp mängijaid, kel on kombeks tihti koos mängida, siis RosterZi kasutamine aitab teil luua paremini ennustatava rahavoo ja kasumlikumad juhumängud.
  4. RosterZ laseb väljakujuhatajal kompenseerida regulaarseid mängijaid ja karistada neid, kes käivad suva järgi või ei maksa korralikult vähendades nende staažikust eelistades nõnda regulaarsemaid ja usaldusväärsemaid mängijaid. Lisaks saab väljaku haldaja võtta kõrgema osalustasu neilt, kes ilmuvad kohale ette registreerumata ning madalama tasu neilt, kes registreerivad ette. Ka see aitab suurendada nende mängijate hulka, kes registreeruvad ette.

 6. Miks peaks minu hoki võistkond kasutama RosterZit mängude ja trennide haldamiseks?
  1. RosterZ aitab treeneril või võistkonna juhil ette teada, kui palju mängijaid tuleb jääle. See aitab treeneril või võistkonna juhil vältida kõnesid, kus väljakule jõudes selgub, et puudu on väravavaht või mõni mängija. Igal RosterZi mängul on nii teemakohane märkmete kast, kus mängu juhataja saab jätta märkmeid mängijatele kui ka vestlustahvel, kus mängijad saavad omavahel arutada.

 7. Ma töötan kohalikus omavalitsus ja haldan avalikke liuväljasid. Miks peaksime RosterZit kasutama?
  1. RosterZ aitab kohalikel omavalitsustel tõsta nende liuväljade külastatavust läbi lihtsa ja kergesti liigipääsetava viisi liuväljade ja hokimängude leidmise süsteemi.
  2. Lisaks, RosterZ aitab hallata mänge andes teie kasutusse läbipäistva ja õiglase süsteemi oma väljaku kasutuse haldamiseks. Tänu RosterZile saavad kohalikud omavalitsused süsteemi, kus on näha, kes uisutab, millal ja kus, et olla kindlad, et võimalused on õiglaselt jagatud.
  3. RosterZ aitab avalikel liuväljal maksimeerida oma võimaluste kasutatust pakkudes liuväljadele võimaluse avaldada vabad ajad ja üritused. RosterZi kasutamine aitab liuväljadel ennustada ja arvestada nõudlust.
  4. RosterZ võimaldab avalikel liuväljadel optimeerida resursside kasutust ja sissetulekuid. Tänu RosterZile saate paremini teada, kuidas oma lahtiolekuaegu nõudlusega kooskõlla viia. Tönu internti-põhisele registreerumisele, saavad liuväljad nõudlusel pakkuda varasemaid või hilisemaid mänge. Nõudluse järgi trimmitud lahtiolekuajad aitavad tõsta liuvälja efektiivsust, osalust ja inimeste rahulolu avalike teenustega ning tagatipuks jätavad rohkem vaba aega liuvälja personalile.

 8. How many ice hockey rinks are available in RosterZ?
  1. RosterZi andmebaas on suurim, mida eal nähtud, sisaldades liuväljakuid üle sajas riigis. Loetletud väljakute arv kasvab pidevalt nii, kuidas uued liuväljad ümber maailma valmivad. Kui te soovite uuendada andmeid mõne liuvälja kohta või saata meile fotot oma koduväljakust, palun saatke meile support ticket.
  2. Kuigi RosterZis ei ole täielikku siseväljakute nimekirja, lisame me hea rulluisuväljakuid ning saali- ja maahokiväljakuid. RosterZ lisab ka kiiruisutamisovaalid nimistusse. Piisab kui saadate meile support ticket.
  3. RosterZi uisuväljade andmebaasi hoiab üleval ja uuendab rahvusvaheline uisutajate kogukond. Liuvälja info lisamiseks palun saatke meile support ticket.

 9. Mis riikide kohta on RosterZil hetkel liuvälju?
  1. Albaania
  2. Alžeeria
  3. Andorra
  4. Araabia Ühendemiraadid
  5. Argentiina
  6. Armeenia
  7. Ameerika Ühendriigid
  8. Aserbaidžaan
  9. Assoorid
  10. Austraalia
  11. Austria
  12. Bahamad
  13. Bahrain
  14. Belize
  15. Bosnia Herzegovina
  16. Brasiilia
  17. Brunei
  18. Bulgaaria
  19. Colombia
  20. Costa Rica
  21. Ecuador
  22. Eesti
  23. Egiptus
  24. Elevandiluurannik
  25. Filipiinid
  26. Gruusia
  27. Gibraltar
  28. Gröönimaa
  29. Hiina
  30. Hispaania
  31. Holland
  32. Horvaatia
  33. Iirimaa
  34. Island
  35. India
  36. Indoneesia
  37. Inglismaa
  38. Iraan
  39. Itaalia
  40. Jaapan
  41. Kanaari saared
  42. Kanada
  43. Kasahstan
  44. Keenia
  45. Kreeka
  46. Kuveit
  47. Kõrgõzstan
  48. Küpros
  49. Leedu
  50. Liechtenstein
  51. Liibanon
  52. Liibüa
  53. Luksemburg
  54. Läti
  55. Lõuna-Aafrika Vabariik
  56. Lõuna-Korea
  57. Makedoonia
  58. Malaisia
  59. Maroko
  60. Mehhiko
  61. Moldova
  62. Monaco
  63. Mongoolia
  64. Montenegro
  65. Namiibia
  66. Nepaal
  67. Nigeeria
  68. Norra
  69. Omaan
  70. Pakistan
  71. Poola
  72. Portugal
  73. Prantsusmaa
  74. Põhja-Iirimaa
  75. Põhja-Korea
  76. Rootsi
  77. Rumeenia
  78. Saksamaa
  79. Saudi Araabia
  80. Serbia
  81. Singapur
  82. Slovakkia
  83. Sloveenia
  84. Soome
  85. Sri Lanka
  86. Süüria
  87. Šotimaa
  88. Šveits
  89. Taani
  90. Tadžikistan
  91. Tai
  92. Taiwan
  93. Tiibet
  94. Tšehhi Vabariik
  95. Tšiili
  96. Tuneesia
  97. Türgi
  98. Türkmenistan
  99. Ukraina
  100. Ungari
  101. Usbekistan
  102. Uus Meremaa
  103. Valgevene
  104. Venemaa
  105. Venezuela
  106. Wales

 10. Ma tahan lisada andmeid väljaku kohta, mida ei ole veel nimekirjas või uuendada informatsiooni mõne väljaku kohta, mis on jubva nimistus. Kellega peaksin ühendust võtma?
  1. Saada meile support ticket ja me uuendame andmebaasi. Me tahame hoida oma andmebaasi uuendatud, et meie kasutajatel oleks ligipääs kaasaegsele informatsioonile. Täname ette sinu abi eest!

 11. Kuidas alustada RosterZi kasutamist?
  1. Alustamine on lihtne. Lihtsalt mine oma Facebook alguslehele ja lisa RosterZ rakendus oma Facebooki lehele.
  2. Kui sul ei ole veel Facebooki kontot, saad enda oma avada aadressil http://www.facebook.com.

 12. Kuidas kutsuda oma sõpru ja võistkonnakaaslasi RosterZit kasutama?
  1. Kui olete RosterZi lisanud oma Facebooki kontole, saate kutsuda sõpru ja võistkonnakaasllasi vajutades nupule "Invite your Friends to use RosterZ" lehel http://apps.facebook.com/rosterz.

 13. Kuidas leida RosterZi abiga mänge, millega liituda?
  1. Kui olete RosterZi oma Facebooki lehele lisanud, lisage oma kohalik postikood ja otsige mänge 80 km raadiuses teie kodust.
  2. Palun pange tähele, et teie postikoodi on tarvis, et leida teile kõige lähemal asuvaid mänge.

 14. Kuidas lisada oma hokimängu RosterZi keskkonda?
  1. Mine oma liuvälja lehele ja vali "Create a game" ning seejärel lisa oma mängu andmed nagu aeg, koht, sagedus ja maksimaalne lubatud mängijate arv ning, kui soovid, siis ka isiklik kommentaar.

 15. Miks peaksin oma telefoninumbri oma profiilile lisama?
  1. Telefoninumbri lisamine on vabatahtlik. Kui viimasel hetkel peaks tulema ootamatu muutus või mäng peaks ära jäätama (näiteks, kui väljak pannakse kinni jäätamistööde või ilma tõttu), siis telefoninumbri olemasolu võimaldab mängu juhatajal sinuga ühendust võtta. Loodame varsti lisada ka rakenduse, mis lubab mängu juhatajal kõigile osalistele korraga SMSi saata.

 16. Miks peaksin RosterZisse oma aadressi lisama?
  1. Aadressi lisamine on vabatahtlik. RosterZi otsingumootor kasutab eukleidilist distantsi (linnulennult). Lisades oma aadressi, saab RosterZ paremini arvutada kaugusi teie kodu ja liuväljade vahel. (Privaatsuspoliitika reeglid leiad alt-poolt)
  2. Kui lisate oma aadressi, siis saab RosterZ teile pakkuda nimekirja kõigist liuväljadest, mis on teie kodust 80 km raadiuses. RosterZ pakub ka detailseid kaarte ja sõidujuhiseid igale liuväljale.
  3. Pakkumaks sõidujuhiseid liuväljale, vajab kaardistamisrakendus aadressi, mida kasutada alguspunktina.

 17. Miks on mängitud mängude arv oluline?
  1. Mängitud mängude arv näitab mängija staaži iga spetsiifilise mängu puhul. Nagu ebay profiiili, mida rohkem osalete ühel spetsiifilisel mängul, seda suurem on teie staaž.

 18. Kuidas mängijad staaži teenivad?
  1. Iga kord, kui mängite, lisab RosterZ ühe punkti teie kogusummale lahtris "Games Played". Mängu juhil on õigus teie punktisummat vähendada, kui panete end mängule kirja ja ei ilmu kohale või kui ilmute kohale ja ei maksa.

 19. Milleks mängijate staaži mõõtmine?
  1. RosterZi staažikuse süsteem väärtustab pidevat mängimist ja osalemist. Kuna iga mängija staažikus kasvab iga kord, kui ta mängib, siis staažikussüsteem võimaldab pidevail mängijail saada mängima eelisjärjekorras. Juhumängijail on keskmine staažikusnäit ja nad saavad üldjuhul mängima. Alustavate mängijate staažikusnäit on alguses null ja nad teenivad staažikust iga mänguga, kus nad osalevad. Nõnda RosterZ eelistab regulaarset osalust.

 20. Mida tähendab mängijate ülemine piirmäär?
  1. Mängijate ülemine piirmäär kujutab endast maksimaalset arvu mängijaid, keda mängu juht ühele mängule lubab. Tavaliselt on see 15-24 mängijat mängu kohta, sõltuvalt lubatud vahetusmängijate arvust.

 21. Mida tähendab mängijate alumine piirmäär?
  1. Mängijate alumine piirmäär kujutab minimaalset mängijate arvu, mida on vaja, et mäng toimuks. Ilma seda arvu täis saamata, ei pruugi mängu juhil olla võimalik väljakut kinni panna, või väljak ei pruugi piisavalt kaua lahti püsida.

 22. Mis on "My Watch List" vaheleht?
  1. Nagu ebay jälgimisnimekiri, "My Watch List" võimaldab teil jälgida oma kandi mänge, et valida, millise mänguga liituda.

 23. Mis on "My Games" vaheleht?
  1. "My Games" vahelehel on ära toodud mängud, kuhu olete ennast tulevaks nädalaks kirja pannud.

 24. Miss "cut-off line"?
  1. Piirjoon näitab, millised mängijad pääsevad seekord mängima. Mängijate arv on mängu juhi poolt ettemääratud. Mängima pääsevad need mängijad, kes on registreerimise lõppedes, piirjoonest üleval pool
  2. Kui mängijate ülemine piirmäär on 20 ja 25 mängijat registreerub, siis jääb lõikejoon 20nda ja 21se mängija vahele. Ainult mängu juhi poolt lubatud maksimaalne arv mängijaid on üleval pool lõikejoont ja pääseb mängima.
  3. Kui mõni mängija lahkub nimekirjast enne registreerumise tähtaega, iga nimerkirjas allpool asuv mängija liigub ühe koha võrra üles.
  4. Kui väravavahtide piirmäär on 2 ja 3 väravavahti registreerub, siis kaks suurema staažikusnäitajaga väravavahti pääsevad mängima. Samuti väravahtide piirmäär on määratud mängu juhi poolt.

 25. Mis on eelispositsioon?
  1. Valik „preferred position“ näitab mängujuhile, mis positsioonile te eelistate mängida. See ei ole siduv, va. juhul, kui olete väravavaht.

 26. Mis siis, kui mulle meeldib üldiselt olla väljakul, kuid vajadusel võin ka väravavaht olla?
  1. Kogume seda infot tulevase versiooni jaoks. Kui teile meeldib olla väljakul, kuid võite vajadusel ka väravavaht olla, siis valige oma eelispositsioon väljakul ning tehke lisaks ka märge kasti „Backup goali“ allpool, et mängu juht teaks teile helistada, kui on vaja väravahti juurde vaja.
  2. See ei ole siduv, muidugi välja arvatud juhul, kui olete väravavaht.

 27. Mis on registreerumise tähtaeg?
  1. Registreerumise tähtaeg näitab viimast aega, mil saab mänguga liituda.
  2. Näiteks, kui mäng algab 21:00, siis mängu juht võib registreerumistähtaja määrata kella 19:00‘ks. Mängijad peavad registreeruma enne 19:00, et mängida. Pärast kella 19:00 enam liituda ei saa. See süsteem võimaldab mängu juhil ette teada, kui palju mängijaid plaanib kohale tulla.
  3. Lisaks, see süsteem eelistab etteregistreerunuid võrreldes hiliste registreerumata mängijatega.
  4. Mängu juht võib registreerumata mängijaile suurema osalustasu määrata, eelistades nõnda, taaskord, neid mängijaid, kes registreeruvad ette.

 28. Ma registreeususin varakult, kuid nüüd olen nimekirjas üks viimaseid. Miks nii?
  1. RosterZ järjestab mängijad vastavalt nende staažikusnäitajale igal korduval mängul. Seega, kui registreerute mängule, kus olete seni osalenud viis korda ja järsku kamp regulaarseid mängijaid registreerub, siis leiate end automaatselt nimekirja lõpust. Kui olete jätkuvalt üle lõikejoone, saate ikka mängida ja oma staažikusnäitajat tõsta.

 29. Kui ma registreerusin mängule ja ei saa osaleda, kas saan end nimekirjast eemaldada?
  1. Jah, mängijad saavad end nimekirjast eemaldada igal hetkel ilma, et see tooks kaasa karistust.

 30. Mis vahe on automaatse ja manuaalse kinnitusega mängu vahel?
  1. Kui mängu juht valib avatud mängu variandi, siis kõik mängijad saavad liituda.
  2. Seda varianti kasutatakse nii lahtiste mängude kui avalike uisutamissessioonide jaoks.
  3. Kui mängu juht otsustab valikulise mängu kasuks („approval“), peavad mängijad olema mängu juhi poolt kinnitatud enne kui saavad mänguga liituda. Seda varianti kasutatakse eramängude nagu kooli- või asutusesiseste mängude, klubi mängude, vanusepiiranguga mängude või muud sorti piiranguga mängude puhul.

 31. Kuidas hallata regulaarselt toimuvat mängu?
  1. Mänguga liitudes, minge „recurring game“ väljale ja valige sobiv variant: üks kord, iga päev, iga nädal, üle nädala, iga kuu, iga aasta või TBD mängudele, mille aeg veel selgub. Teie mäng uueneb pärast seda, kui olete mänginud ja mängijad saavad uuesti registreeruda.
  2. Te võite samuti laadida üles oma võistkonna pildi ja lisada selle oma mängu lehele.

 32. Kui mul on vaja abi mängu üles seadmisel, kellega peaksin ühendust võtma?
  1. Vajuta siia, et võtta ühendust RosterZi klienditoega. Me aitame hea meelega.

 33. Mis on Atom/RSS Feed?
  1. Atom feed või RSS feed on lihtne viis saada teadde oma emailile, kui internetiehekülg, mida soovite jälgida, muutub. Kui te saate RSS feede oma emaili postkasti, siis saate teate, kui möngijate nimekiri on muutunud, kui mängu juht on saatnud teate või kui mõni teine mängija on lisanud kommentaari.

 34. Miks peaksin eelistama RosterZit teistele liigahaldustarkvaraprogrammidele?
  1. RosterZ on loodud hokimängijate poolt hokimängijate hüvanguks. Me ei proovi teha süsteemi iga spordi jaoks vaid spetsiaalselt hoki jaoks. Me tahame jääda lihtsaks ja teha ühte asja hästi – aidata sul hallata oma hokimänge!
  2. RosterZ on internetipõhine rakendus, seega ei ole vaja mingit tarkvara installida.
  3. Ja muidugi, RosterZ on tasuta.

 35. Milline on teie privaatsuspoliitika?
  1. Kuna RosterZ on Facebook’i rakendus, siis meie privaatsuspoliitika on määratud ja ühine Facebooki privaatsuspoliitikaga. Kuid proovime olla paremad kui Facebook.

 36. Mis on RosterZi kasutustingimused?
  1. Kasutustingimusi saate lugeda  siin (inglise keeles).

 37. Pärast KKK läbi lugemist on mul ikka küsimusi. Kellega peaksin ühendust võtma?
  1. Vajuta siia, et võtta ühendust RosterZi klienditoega  ja me vastame hea meelega teie küsimustele.

 38. Millal see KKK avaldati?
  1. See KKK versioon pärineb 1. novembrist 2010.