English   Български   Română   русский язык   čeština   slovenský jazyk   français   svenska   eesti keel


 1. Co je RosterZ™?
  1. RosterZ Hockey je bezplatná a snadná facebook aplikace, která umožňuje hráčům ledního hokeje najít více možností strávit více času na ledě, a která umožňuje manažerům najít více bruslařů. RosterZ patří k nejvíce komplexní databázi kluzišť na světě, kde naleznete též mapu a trasu jak se k dané ledové ploše dostat.

 2. Co RosterZ stojí?
  1. RosterZ.com je zdarma.
  2. Vážně?
  3. Ano, vážně, je zdarma. RosterZ je založen ku prospěchu a růstu skvělého sportu ledního hokeje a také rekreačním bruslařům, zkrátka pro získání více lidí na led. Na RosterZ chceme ulehčit hráčům a bruslařům získání informací a umožnit jim se dostat více na led.

 3. Hraji hokej. Proč bych měl používat RosterZ?
  1. RosterZ zjednodušuje bruslařům najít ledové plochy a zorganizovat hru. Pomocí RosterZ se může hráč rozhodnout zda se zúčastní pick-up her ještě před jízdou k ledové ploše. Pomocí RosterZ si může hráč vybrat, kterých pick-up her se zúčastní. Již nikdy se Vám pak nestane, že přijede a zjistíte, že je chladící systém rozbitý a že je hra zrušena.

 4. Vybírám hokejovou hru nebo ledovou plochu. Proč bych měl využít RosterZ?
  1. RozsterZ usnadňuje bruslařům výběr ledové plochy pro jejich hru a zviditelní ji stovkám milionům lidem, kteří užívají facebook.
  2. Používáním RosterZ si můžete vybrat Vaši hru nebo zápas ligového utkání a manažeři můžou zvýšit účast hráčů při on-line předchozí rezervaci. Čím více hráčů, kteří se přihlásí on-line tím více hráčů, kteří uvidí konání dané hry a budou se jí chtít zúčastnit. Ber to jako „efekt sněhové koule“.
  3. RosterZ Vám pomůže zvládnout hru pokud se jí bude chtít zúčastnit moc hráčů a umožní Vám stanovit maximální počet hráčů v každé hre. RosterZ pak automatizuje proces rozhodnutí kdo hraje na základě stanovení počtu.
  4. Senior RosterZ systém bude dávat nejvyšší prioritu pravidelným hráčům před novými občasnými hráči při sčítání počtů účastí při hrách. Hráči s nejvíce odehranými zápasy bude vyšší pozici v seniority žebříčku.
  5. Senior RosterZ systém umožňuje manažerům penalizaci těch, kteří se zapíšou, ale neobjeví se nebo zaplatí tím, že dojde k jejich snížení ratingu k dané specifické hře.

 5. Vlastním nebo řídím ledovou plochu. Proč bych měl užívat RosterZ?
  1. Pomocí RosterZ můžete řídit výběrové hokejové hry, může se zvýšit obsazenost kluziště a také příjmy. Zjednoduší se vyhledávní kluziště.
  2. RosterZ automatizuje proces určení kdo se dostal k bruslení. Pokud chce mnoho hráčů bruslit, kluziště může využít RosterZ k řízení a komunikaci kolik maximálně nebo minimálně bruslařů se může danoho zápasu zúčastnit.
  3. Senior RosterZ systém Vám umožní poskytnout prioritu pravidelnému hráči před novým občasným hráčem. Čím častěji bude hráč hrát, tím vyšší bude mít rating v žebříčku. Hráči s největším počtem odehraných utkání budou mít přednost oproti ostatním a opravňují ho ke hře v každé hře. V případě, že máte skupinu pravidelných hráčů, které můžete upřednostnit a naopak penalizovat občasné hřáče, získáte důvěryhodný přehled. Navíc manažeři kluzišť pak můžou přizpůsobit poplatky za jeho užívání.

 6. Proč by měl můj hokejový klub užívat RosterZ?
  1. RosterZ pomáhá manažerům týmů přesně poznat kteří hráči bruslí nebo hrají turnaje ještě před návštěvou daného kluziště. To manažerům umožňuje udělat pár telefonátů k získání daného nebo jiného bruslaře, kterého potřebuje. Každá RosterZ hra má box s poznámkama, které můžou zanášet jak trenéři, tak hráči.

 7. Pracuji pro lokální park a rekreační oddělení zodpovědné za městská kluziště. Proč by mělo moje oddělení užívat RosterZ?
  1. RosterZ pomáhá obcím zvýšit návštěvnost kluzišť tím, že poskytuje jednoduchý, snadno dostupný způsob jak najít ledové plochy v daných lokalitách.
  2. Navíc RosterZ pomáhá řídit přidělování času stráveného na ledu a poskytuje transparentní a spravedlivý registrační systém.Místní úřady tak mají přehled kdo a kdy dané kluziště využíval.
  3. RosterZ pomáhá k maximálnímu využití ledové plochy a její kapacity tím, že poskytuje prostor pro její propagaci. Používáním RosterZ je možné předpovídat poptávku.
  4. RosterZ pomáhá optimalizovat zdroje příjmů z ledových ploch. Může nabídnout rozšíření otevírací doby. Prostřednictvím on-line účasti zajistit dřívější ranní hodiny nebo naopak večerní. Tyto hodiny zajistí zvýšení zájmu veřejnosti, spokojenosti s veřejnými službami a umožní naplánovat další speciální hodiny pro zaměstnance.

 8. Kolik kluzišť obsahuje databáze RosterZ?
  1. RosterZ nabízí nejkompletnější databázi ledových kluzišť v historii západní civilizace, obsahuje seznam z více než stovky zemí po celém světě. Počet se stále mění o nové nebo o rekonstruované kluziště v daných zemích. Pokud byste rádi doplnili nějaké informace, prosím kontaktujte nás.
  2. Vzhledem k tomu, že RosterZ neobsahuje úplný seznam o linline a roller hokejových arénách, budeme rádi tyto arény doplnit na žádost. RosterZ dále ještě v budoucnu přidá ovály pro rychlostní bruslení. Jednoduše nám můžete zaslat tyto informace
  3. RosterZ databáze podporuje světovou komunitu bruslařů. Pro nabídku informací prosím zašlete nám informaci.

 9. For which countries does RosterZ currently list ice rinks?
  1. Albánie
  2. Alžír
  3. Andora
  4. Argentýna
  5. Arménie
  6. Austrálie
  7. Rakousko
  8. Azerbajdžán
  9. Bahamy
  10. Bahrajn
  11. Azory
  12. Bahamy
  13. Bělorusko
  14. Belize
  15. Bosna a Hercegovina
  16. Brazílie
  17. Brunej
  18. Bulharsko
  19. Kanada
  20. Kanárské ostrovy
  21. Čile
  22. Čína
  23. Kolumbie
  24. Costa Rica
  25. Chorvatsko
  26. Kypr
  27. Česká republika
  28. Dánsko
  29. Ekvádor
  30. Egypt
  31. Anglie
  32. Estonsko
  33. Finsko
  34. Francie
  35. Německo
  36. Gruzie
  37. Gibraltar
  38. Řecko
  39. Grónsko
  40. Maďarsko
  41. Island
  42. Indie
  43. Indonézie
  44. Írán
  45. Irsko
  46. Itálie
  47. Pobřeží slonoviny
  48. Japonsko
  49. Kazachstán
  50. Keňa
  51. Kuvajt
  52. Kyrgistán
  53. Lotyšsko
  54. Libanon
  55. Líbye
  56. Lichtenštejnsko
  57. Litva
  58. Lucembursko
  59. Makedónie
  60. Malajzie
  61. Mexiko
  62. Moldávie
  63. Monako
  64. Mongolsko
  65. Černá hora
  66. Maroko
  67. Namíbie
  68. Nepál
  69. Nizozemí
  70. Nový Zéland
  71. Nigérie
  72. Severní Korea
  73. Severní Irsko
  74. Norsko
  75. Omán
  76. Pakistán
  77. Filipíny
  78. Polsko
  79. Portugalsko
  80. Rumunsko
  81. Rusko
  82. Saudská Arábie
  83. Skotsko
  84. Srbsko
  85. Singapur
  86. Slovensko
  87. Slovinsko
  88. Jižní Afrika
  89. Jižní Korea
  90. Španělsko
  91. Sri Lanka
  92. Švédsko
  93. Švýcarsko
  94. Sýrie
  95. Taiwan
  96. Tadžikistán
  97. Tchajsko
  98. Tibet
  99. Tunis
  100. Turecko
  101. Turmenistán
  102. Ukrajina
  103. Spojené arabské emiráty
  104. Spojené státy americké
  105. Uzbekistán
  106. Venezuela
  107. Wales

 10. Rád/a bych přidal/a informace o kluzišti, které ještě není na seznamu nebo bych rád/a přidal/a informace k již existujícímu kluzišti. Koho mám kontaktovat?
  1. Zašlete nám doplňující lístek a my aktualizujeme databázi. Rádi bychom zachovali informace o kluzištích aktuální, aby byly užitečné našim bruslařům. Děkujeme Vám předem za Vaši pomoc.

 11. Jak začít používat RosterZ?
  1. Začít je velmi jednoduché. Jděte pouze na Vaši Facebook domovskou stránku a přidejte si RosterZ aplikaci k Vaší Facebook stránce.
  2. Pokud ještě nemáte Facebook účet můžete si jej otevřít na http://www.facebook.com.

 12. Jak získám přátele a spoluhráče k užívání RosterZ?
  1. Jakmile budete mít přidanou RosterZ aplikaci k Vašemu Facebook účtu můžete pozvat přátele a spoluhráče kliknutím na „Pozvi své přátele k užívání RosterZ“ na http://apps.facebook.com/rosterz.

 13. Jak najdu vyhledávací hokejové hry na rosterZ?
  1. Jakmile budete mít přidaný RosterZ k Vaší Facebook stránce, zadejte Vaše poštovní směrovací číslo a dále hledejte hru ve vzdálenosti 50 mílí od Vašeho domova.
  2. Zadání Vašeho poštovního směrovacícho čísla je nutné k umožnění vyhledávání na RosterZ.

 14. Jak přidat moji hokejovo hru na RosterZ?
  1. Najděte Vaše kluziště v databázi RosterZ, jděte na jeho stránku a vyberte „vytvoř hru“ a dále přidejte informace o Vaší hře včetně detailů jako datum, čas, místo, počet hráčů a osobní popis nebo komentář, který si přejete přidat.

 15. Proč bych měl přidat moje telefonní číslo nebo sms adresu do mého profilu?
  1. Tato informace je zcela dobrovolná. Může být ale velmi užitečná v případě zpoždění nebo zrušení hry (např. v případě uzavření kluziště v důsledku úpravy ledu nebo počasí). Rádi bychom měli tuto informaci pro možnost kontaktu před příjezdem na kluziště. Brzy bychom rádi přidali tyto informace k umožnění zaslání zprávy všem hráčům na roster.

 16. Proč bych měl poskytnout moji adresu?
  1. Tato informace je zcela dobrovolná. RosterZ vyhledavač je založen na Euclidian distance (jako Black Hawk archiv). Při poskytnutí Vaší adresy, můžeme lépe spočítat vzdálenost z Vašeho domu k jednotlivým kluzištím (Podívejte se na ochranu osobních dat níže)
  2. S Vaší celou adresou Vám může RosterZ poskytnou kompletní seznam všech kluzišť ve vzdálenosti 50 mílí od Vašeho domova. RosterZ Vám také poskytne podrobné informace včetně mapy a navigace k jakémukoliv kluzišti.
  3. K vygenerování mapy a navigace ke kluzišti je potřeba Vaše adresa jako výchozí bod.

 17. Proč je počet odehraných her tak důletý?
  1. Počet odehraných her Vám umožňuje pozorovat seniority třídu k dané specifické hře. Podobně funguje i profil, kde čím více her se zúčastníte tím vyšší seniority třídu získáte.

 18. Jakým způsobem je seniorita stanovována?
  1. Pokaždé když se zúčastníte hry, RosterZ Vám přidá 1 bod k bodu odehrané hry. Nicméně manažer má možnost senioritu sníži pokud se zapíšete na nějakou hru, na kterou pak nedorazíte.

 19. Jaký benefit získáme zaznamenáváním informací o hráčích a jejich odehraných hrách?
  1. S RosterZ seniority systémem odměňujeme pravidelnou účast. Jelikož hřáčova seniorita stoupá s každou odehranou hrou, systém umožňuje sledovat skupinu hráčů a přiřazovat je k jednotlivým hrám. Občasní hráči mají pak nižší senioritu. Nováčci a hráči z poslední doby budou začínat žebříček na bodě nula odehraných her a budou pracovat na jejich růstu a budou odměněny za jejich pravidelnou účast.

 20. Co znamená maximální počet hráčů?
  1. Maximální počet hráčů znamená počet hráčů, kterým manažer umožní se zúčastnit na dané hře. Obvykle mezi 15 až 24 hráči a dalšími náhradníky.

 21. Co znamená minimální počet hráčů?
  1. Minimální počet hráčů znamená počet hráčů, který je nutný k rezervaci kluziště a odehrání hry. Pokud není tento minimální počet hráčů k dispozici, hra může být odvolána a manažer nebude rezervovat kluziště.

 22. Co je „My Watch List“?
  1. Podobně jako Evays Watch List, má My Watch List místo na monitorování okruhu výběrových her, kterých se můžete sami zúčastnit.

 23. Co je „My Game“?
  1. „My game“ je tvůj osobní seznam přicházejícíh výběrových her, kterých se můžeš zúčastnit v příštím týdnu.

 24. Co znamená na RosterZ dělící čára?
  1. Roster dělící čára v seznamu hráčů odděluje hráče do dané hry. Toto číslo je před dané manažerem hry. Hráči uvedení nad touto čarou jsou vybráni pro hru.
  2. Pokud je maximální počet hráčů 20 a pro hru se zapsalo 25 hráčů, par roster oddělí čarou hráče mezi 20 a 21 místem. Pouze maximální počet hráčů zadaný manažerem hry (v tomto případě 20 hráčů) vybere daný počet hráčů, kteří budou moci bruslit.
  3. Pokud se některý z hráčů odhlásí před datem registrace, každý hráč s nižší senioritou se posune o jeden stupínek výše a tím pádem se posune i dělící čára.
  4. Pokud je maximální počet brankářů 2 a 3 hráči se na tuto pozici přihlásí, pak se další zapíše jako možný brankář. Znovu, tento počet je zadáván manažerem hry.

 25. Co je upřednostňovaná pozice?
  1. Upřednostňovanou pozicí je myšleno, kterou z pozic upřednostňuje manažer hry. Není tím míněna žádná povinnost.

 26. Co když mám rád bruslení, ale zároveň i občas hájím branku?
  1. My shromažďujeme tyto informace pro určitý obraz. Pokud upřednostňujete bruslení, ale chcete zároveň být i brankářem, pak zadejte Vaši preferovanou pozici ve Vašem profilu jako LW, C, RW, LD nebo RD, záleží na Vaší preferenci. Potom také zkotrolujte akturalizaci brankářů aby Vás mohl případný manažer kontaktovat v případě potřeby. Toto je opět doporučení, ne nějaká povinnost.

 27. Co je konečný termín registrace?
  1. Konečný termín registrace je čas, ve který se přidáte k jednotlivé hře.
  2. Např. pokud hra začíná v 21 hodin, manažer hry zadá konečný termín registrace do 19 hod. Hráč se musí do této hodiny zapsat na hru. Po upršení tohoto termínu se roster zamrazí. Takto manažer hry bude vědět kolik hráčů se chce hry zúčastnit.
  3. Dodatečně ti hřáči, kteří se zapíší na hru v předstihu, tedy před uzavřením termínu jsou pro hru upřednostňováni.
  4. Navíc manažeři hry si můžou účtovat vyšší poplatek dodatečně příchozím a slevit online registrovaným, což podpoří dřívější zapisování.

 28. Zapisuji se brzy, ale nyní jsem velmi blízko dna roster. Proč?
  1. Standardně RosterZ bude rozdělovat hráče dle jejich seniority. Takže, pokud se chcete účastnit hry, které jste se v minulosti mimořádně zúčastnil 5 krát, pak hráči, kteří se jí účastnili pravidelně, mají vyšší senioritu a mají tím pádem přednost. Tak jak dlouho jste nad čárou, tak se můžete účastnit her.

 29. Pokud jsem se zapsal na hru, ale nemůžu se jí zúčastnit, můžu se z ní sám na roster odhlásit?
  1. Ano,hráč se může z dané hry kdykoliv před daným termínem registrace odhlásit bez jakékoliv penalizace.

 30. Jaký je rozdíl mezi auto nebo manuálním schválením hry?
  1. Když se manažer rozhodne otevřít možnost hry, to znamená, že kterýkoliv hráč se jí může zúčastnit.
  2. Toto zadání je užíváno jako „open pick-up games“ stejne jako pro veřejnost, tak pro bruslařskou bruslaskou komunitu.
  3. Když manažer hry vybere schválení možnosti, hrác je předschválený ještě před začátkem hry. Toto zadání je tzv. „private games“ jako jsou vnitrostátní, klubové a další hry s věkovým nebo jiným omezením.

 31. Jak zařídit pravidelné hry?
  1. Pokud se chcete takových her účastnit, pak jděte do nabídky možnosti: jednou, denně, týdenně, měsíčně, ročně nebo TBD (pevně stanovený). Vaše hra bude obnovena sama v den po Vaší hre a hráči se zapíší znovu.

 32. Pokud potřebuji pomoc při zadání hokejové nebo výběrové hry koho bych měl kontaktovat?
  1. Klikněte zde pro kontaktování RosterZ podpory.. Velice ráci Vám pomůžeme.

 33. Co je to Atom/RSS Feed?
  1. Je to velice jednoduchá cesta jak dostat poznámky na Vás email nebo Vašeho webového browsera, že došlo ke změně na stránkách. Pokud přijmete Vašeho Atom nebo RSS feed ve Vašem emailu, získáte oznámení pokaždé při změně na Roster a také vzkazy od manažerů v případě komentářů.

 34. Proč bych si měl vybrat RosterZ před jinými ligu řídícími softwary?
  1. RosterZ je vytvořen hokejovými hřáči pro hokejové hráče. Nezkoušíme všechny sporty. Chceme zůstat jednodušší a chceme dělat jednu věc pořádně, pomoct Vám organizovat čas trávený na ledu.
  2. Navíc RosterZ hostitelská webová aplikace. Tudíž zde není nutná nějaká další instalace.
  3. A nezapomeňte RosterZ je zdarma.

 35. Jaká je politika důvěrnosti?
  1. RosterZ je facebook aplikace, Vaše ochrana osobních dat je dána politikou facebooku. Nicméně se ji snažíme ještě vylepšovat.

 36. Jaká je doba užívání RosterZ?
  1. Můžete číst zde..

 37. I po shlédnutí FAQ mám ještě stále otázky. Koho můžu kontaktovat?
  1. Klikněte zde pro kontaktování RosterZ podpory a my Vám rádi odpovíme.

 38. Kdy byly tyto FAQ vydány?
  1. Tato verze FAQ byla vydána 1. listopadu 2010.